Uluslararası Organizasyonlar

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR

FitBeyin ekibi olarak güncel araştırmaları ve uluslararası düzeyde yapılan çalışmaları sizler için takip ediyoruz. Beyin performansını geliştirmek, çoklu görevleri yerine getirmek, odaklanma ve konsantrasyonu artırmak, kısacası beyninizin potansiyelini ortaya çıkarmak için uluslararası organizasyonlarımız sizi bekliyor olacak.

“Beyin ve Yaratıcılık Antrenmanı by Matthias Nowak”, “Multi Skillz” gibi önemli etkinlerimizin ardından her sene yeni organizasyonlar için planlamalarımızı yapıyor ve duyurularını sizlerle paylaşıyoruz. Etkinliklerimiz uluslararası geçerliliği olan sertifika ve belgelere sahiptir.

Tek bir amacımız var; sizlere en iyisini sunabilmek.

Beyin ve Yaratıcılık Antrenmanı

Bayern Münih Alt Yapı Teknik Direktörü Matthias Nowak’ın kurucusu olduğu “Beyin ve Yaratıcılık Antrenmanı” semineri FitBeyin ile Türkiye’de.
Yapacağınız herhangi bir çalışmada karşılaşacağınız beklenmedik olaylara daha hızlı ve doğru kararlar vermek için uygulanması gereken bir sistemdir.

Multi Skillz

Dünyaca ünlü Multi Skillz sistemi, FitBeyin işbirliği ile artık Türkiye’de. Çoklu görevleri yerine getirirken hem beyniniz hem de vücudunuz etkin bir şekilde çalışıyor olacak.

Bu etkinliğimiz sistemin kurucuları olan Kenneth Bastiaens ve Devid Geysels’in katılımları ile düzenlenmektedir.