Hakkımızda

AMACIMIZ

FitBeyin ekibi olarak amacımız bilimsel temellere dayalı olan eğlence boyutu yüksek, sistematik ilerleyen bu egzersizlerin her kesimden bireylerin başarısını ve yasam kalitesini arttırarak egzersiz yolu ile beyin gelişimini destekleyip günlük hayattaki kişisel performanslarına olumlu katkılar sağlayarak başarıyı arttırmaktır.

HEDEFİMİZ

FitBeyin olarak hedeerimiz; bireylerin günlük yasamın monoton, sıkıcı ve rutin giden durumundan kurtulup hayatın daha eğlenceli hale gelmesini sağlamaktır. Genel olarak, stresten uzak, daha dikkatli, daha çabuk algılayan, hızlı düsünen, sosyallesen, en dogru kararları anında verip ve uygulayan bireyler yaratmaktır. Yaptıgımız grup egzersizleriyle günümüzde psikolojik rahatsızlık olarakta kabul görülmeye baslanan özgüven eksikligi, stres, antisosyal birey, baskı altında dogru karar verebilme, motivasyon ve konsantrasyon problemlerine çözüm üretebilmektir.

Eğitimlerde çalıştığımız kişilere, farklı bir bakış açısı getirerek eğlencenin ön planda olduğu bir sistemle beynimizin kullanım kapasitesini arttırabileceğimizi göstermek. Bireylere beynimizin insan vücudundaki en önemli parçalarından biri olduğunu özümsetirken, her antrenman günü bir öncekinden seviye olarak artan sistematik ilerleyen antrenman metodlarımızla yasam boyu sağlıklı bir bilişsel ve görsel sistem sunmaktır.

Bilimsel gelişmeleri yakından takip edip, çağın gerektirdiği yeniliklere ayak uydurarak, birlikte ilerleme kaydedeceğimiz bireylere ya da kurumlara hedeerimiz doğrultusunda en iyi hizmeti sunabilmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir